Kawa

Jeżeli trafiłeś do naszego sklepu, to znaczy, że poszukujesz wysokiej jakości świeżo palonej kawy. Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez małej czarnej, dlatego ważne żeby do jej przyrządzenia używać najlepszych ziaren. Dzięki nam możesz spróbować kawy z najdalszych, często nieoczywistych, zakątków świata, ponieważ w naszej ofercie znajdziecie ziarna z kilkudziesięciu krajów świata. Swoją kawową podróż po smakach i aromatach naszej planety możesz rozpocząć od łagodnych, lecz aromatycznych kaw Brazylii, kontynuując przez inne kawy z Ameryki, Azji, a kończąc na owocowych kawach kolebki „czarnego złota”, czyli Afryki. Ale twoja trasa może obrać zupełnie inny aromatyczny kierunek, lecz pamiętaj, że początkiem podróży dla najlepszych kaw ziarnistych i mielonych jest Kraków i nasz sklep. Jeżeli masz możliwość, zawsze zapraszamy, żebyś odwiedził palarnię osobiście, jeżeli nie, nic straconego, ponieważ z dbałością o każdy szczegół zapakujemy ręcznie i wyślemy pod wskazany adres aromatyczne ziarna.

Kawy ziarniste i mielone sklep Kraków

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu, potrafimy wydobyć z kawy wiele różnych smaków, co pozwoli Ci odnaleźć swoją ulubioną kawę bez względu na to jaki ma smak. Jedni wolą kawę łagodną o lekkim smaku, inni pełniejsze, bardziej czekoladowe aromaty, czy owocowe, o wyraźnej kwasowości. Oferujemy także specjalnie przygotowywane mieszanki, natomiast musisz pamiętać, że najlepsza kawa to taka, do której z przyjemnością wracasz, nawet jeżeli od czasu do czasu skręcasz w kierunku nowej, nieznanej przygody.

Świeżo palona kawa Ja-Wa z Krakowa

Nasza palarnia to także miejsce, w którym znajdziesz swoją ulubioną kawę bez względu na sposób w jaki ją przyrządzasz, co również ma niebagatelny wpływ na jej smak. Dlatego jeżeli poszukujesz kawy do ekspresu, kawy do kawiarki, kawy do zalewania, przelewu lub innej metody alternatywnej to nasza palarnia jest odpowiednim adresem.

Kupując naszą kawę, masz gwarancję, że jest ona zawsze świeżo palona. Dzięki temu, bez względu, czy jest to kawa ziarnista czy kawa mielona jej aromat pobudzi Cię jeszcze zanim zdążysz ją zaparzyć w swój ulubiony sposób!