Syrop Mount Caramel Orzechowy 200ml

17,00 

Syrop orzechowy to delikatna fuzja orzechów włoskich i karmelu. Delikatna nuta orzecha wzbogaca kawę o nowy smak. Spróbuj i odkryj swoją kawę jeszcze raz.

Opis

Syrop Mount Caramel Orzechowy

Pojemność: 200 ml
Skład: syrop karmelowy (skarmelizowany cukier, woda), orzechy

Dlaczego Mount Caramel Orzechowy?

Syrop Orzechowy to delikatna fuzja orzechów włoskich i karmelu. Delikatna nuta orzecha wzbogaca kawę o nowy smak. Spróbuj i odkryj swoją kawę jeszcze raz.

Mount Caramel to krakowska, rzemieślnicza pracownia, która powstała w 2011 roku. Ta prawdziwa manufaktura specjalizuje się w produkcji syropów do kawy na bazie naturalnych składników, bez dodatku sztucznych barwników i aromatów. W związku z tym większość z syropów jest tworzonych w oparciu o karmelizowany cukier, wodę, świeży sok z cytryny oraz składniki nadające różne smaki i aromaty.

Od samego początku firma stawia na tradycyjne receptury oparte o najwyższej jakości składniki. Zwieńczeniem wysiłków było uzyskanie w 2018 roku przez Mount Caramel certyfikatu potwierdzającego naturalne i wiarygodne pochodzenie składników wykorzystywanych przy produkcji. Certyfikat nadaje także firmie status organicznej manufaktury. W swojej misji stara się udowodnić, że można uzyskać bogaty, intensywny smak syropów bez dodatku sztucznych barwników i aromatów.

Nasza palarnia kawy ma przyjemność współpracować z Mount Caramel prawie od samego początku istnienia tej manufaktury.  Dzięki czemu w naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór smaków. Od tradycyjnych takich jak wanilia, czekolada, po bardziej wyszukane jak czarna jagoda z pigwowcem japońskim czy duży wybór orzeźwiających lemoniad.

Syropy idealnie pasują jako dodatek do kawy, herbaty oraz ciast i deserów. To świetny wybór dla wszystkich, którzy lubią kawy smakowe. Syropy doskonale sprawdzą się zarówno w aromatycznej, gorącej latte czy americano  jak i orzeźwiającej kawie mrożonej.

Informacje dodatkowe

Waga 200 g

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Syrop Mount Caramel Orzechowy 200ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.