Espresso Blend

16,20 58,00 

Espresso Blend to mieszanka najwyższej jakości Arabic, w tym ciemno palonej Arabici z domieszką najlepszych ziaren Robusty. Dzięki takiemu połączeniu mieszanka ta charakteryzuje się łagodnym smakiem, z dodatkiem bogatej w kofeinę Robusty, przełamanym przez mocny aromat ciemno palonej Arabiki.

Wyczyść
SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Kawa Espresso Blend

Pochodzenie: Ameryka Południowa, Azja
Gatunek: Mieszanka (50% Arabica, 50% Robusta)
Kwasowość: niska
Profil smakowy: ciemna czekolada, orzechy, kremowe body

Kawowe mieszanki – jak powstają?

Kawy z różnych części świata różnią się wieloma czynnikami. Dlatego smak tak zwanych singli może się znacząco różnić w zależności od pochodzenia, metody obróbki, czy stopnia palenia. Kwasowość, aromat, nuty smakowe to podstawowe składowe, na podstawie których wybieramy tę ulubioną małą czarną. Natomiast często szukamy czegoś, czego nie jest w stanie dostarczyć nam jeden gatunek kawy. W takiej sytuacji sięgamy po mieszanki, ponieważ dostarczają nam dodatkowych wrażeń smakowych.

Nasza mieszanka Espresso Blend jest wynikiem wielu prób i długich godzin poszukiwania właściwego smaku. Do jej skomponowania użyliśmy najlepszych ziaren Arabiki i Robusty pochodzących z Ameryki Południowej i Azji, uwzględniając ich stopień palenia i profil smakowy. Dlatego skład mieszanki gwarantuje bogaty smak i aromat Arabiki wzmocniony przez goryczkę i kofeinę Robusty. W taki sposób powstał wyjątkowa mieszanka, która od ponad 20 lat cieszy swoim smakiem i przypadła do gustu rzeszy klientów.

Dlaczego Kawa Espresso Blend?

Espresso Blend to mieszanka najwyższej jakości Arabic, w tym ciemno palonej Arabiki z domieszką najlepszych ziaren Robusty. Dzięki takiemu połączeniu mieszanka charakteryzuje się łagodnym smakiem, z dodatkiem bogatej w kofeinę Robusty, przełamanym przez mocny aromat ciemno palonej Arabiki. To także bardzo uniwersalna kawa, ponieważ z powodzeniem sprawdzi się jako espresso oraz jako kawa mleczna.

Informacje dodatkowe

Waga Brak danych
Waga

1000g, 250g, 500g

Stopień zmielenia

Aeropress, Chemex, Drip, Ekspres kolbowy, French Press, Kawiarka, Parzona po turecku, Ziarnista

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Espresso Blend”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *